KÜÇÜK AYRINTILARLA BÜYÜK FARKLAR YARATMAK İÇİN… 

ÖBM - Özbir Metal 1988 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kurulmuş olup paslanmaz mutfak eşyaları aksesuarı üretimi ile mutfak yaşamında elle tutulur farklar yaratmaktadır.

2009 yılı itibari ile 3000m2 kapalı alanda 250 adet ayrı aksesuar çeşidi ile tencere kulpları, tepeleri, tava ve kaçerola kulpları, çaydanlık ve cezve kulpları üreten ÖBM - Özbir Metal paslanmaz mutfak eşya imalatçılarına kaliteli ürün ve mükemmellik anlayışı ile hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Aksesuar malzeme çeşitlerimiz melamin, bakalit ve paslanmazdır. Yıllık 20 adet ayrı aksesuar model artırımına girmekteyiz. Bu model ve kalıp tasarımını kendi bünyemizde müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda uygulamaktayız.

ÖBM - Özbir Metal, Türkiye ve dünya pazarındaki müşterilerine tasarıma dayalı, fonksiyonel, kaliteli ürünler sunabilmek için yatırımlarına ara vermeden devam etmekte olup yatırım amacımız daha kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye ve dünya pazarındaki müşteri portföyümüzü genişletmektir.

ÖBM - Özbir Metal olarak ürünlerimizde en son teknolojiyi kullanarak siz müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve en son modelleri en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. 

ÖBM - Özbir Metal MUTFAKLARDA ELLE TUTULUR FARK YARATIR.